Tomaskozplik

Jak se jmenovala hra s auty na otevřeném závodním okruhu?

Potřeboval bych pomoct a jednou věcí, když jsem byl menší, tak jsem hrál jednu hru s autama, a nemůžu si vzpomenout na její název, ale zkusím ji popsat. Hra měla otevřený svět a v tom otevřeným světě se dalo přijet na okruh a tam se dalo závodit a myslím, že tam byl i mód na parkování a logo tý hry bylo takový, že tam byla do trojúhelníku seřazený všechny auta z tý hry, a když jste třeba nabourali, tak váš telefon jakoby vibroval a bzučel. Neznáte někdo název této hry?

Odpovědi
Themeansar

https://www.top­gear.com/car-news/gaming/20-our-favourite-retro-racing-games