Posílání foto emailem

prosím o radu jak poslat foto z notebooku emeilem děkuji vřele

Nejlepší odpověď
rynek878

Tak tedy,otevřete si poštovního klienta,dáte nová zpráva,napíšete příklad:posílám ti slíbené foto,viz příloha,potom kliknete na přidat soubor(v outloku expres je připojit)otevře se vám okno,většinou jsou to dokumenty,vy si naleznete dáné foto,kliknete na ni a tím pádem je přidaná jako příloha do e-mailu,no a potom stačí jen odeslat.Důležitá věc je, aby jste byl připojen k internetu.

Další odpovědi
anonym

Po napsání textu(může to být i bez) klik na „připojit soubor“. Pak záleží na tom,kde jsou fotky uložené.Najít je,soubor připojit,poslat.