Úprava fotky v Picasa

Jak upravím fotku z telefonu v Picasovi na 60×60 bodů /foto do emailu / děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

zde máte českou příručku pro tento program,určitě se vám bude hodit i do budoucna:

Zdroj: http://jnp.zi­ve.cz/prirucka-do-kapsy-zdarma-picasa-3

Další odpovědi
NickD

Úprava fotek na nižší formá (pro posílání e-mailem) je jednoduší než se zdá.Klikněte na fotku pravým tlačítkem a zvolte otevřít v programu.Niní máte více možností.Standartní je otevřít ve Windows prohlížeč fotografií a pak už jen na záložce e-mail po rozkliknutí zvolit požadovaný formát.
Další možnost je pri nainstalování jakéhololi Office.Stejným postupem zvolte otevřít v Microsoft Office Picture Manager,Upravit obrázky,změnit velikost.Dále již podle vaší potřeby.

led

Doporučujem program IrfanView, má aj češtinu.
Ale do mailu je lepšie nezmenšovať obrázok, ale znížiť počet farieb z 1 milionu na 256. To dokáže aj Picassa. Tým sa zmenší veľkosť obrázku v kB. Bežná tlačiareň aj tak pracuje v 256farebnom rozlíšení.

Zdroj: www.IrfanView. Com