reika

Chci si pořídit rýžovar, máte s nějakým zkušenost a můžete ho doporučit? Dá se v něm dělat i něco jiného?

Zdravím všechny. Díky.

Nejlepší odpověď
Emefej

Máme ho doma, rýže je dobrá. Manželka v tom dělá lečo a čočku. Já v tom vařím vajíčka.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jo, rejže je z něj docela dobrá, řekl bych, že ho mohu doporučit … to asi tak vše, co ví vo vaření rejže v režovaru, jo, vydrží tam dlouho teplá …

RyuzakiKate

Partner má ECG Rice Express a je to celkem fajn, i když těchto vymožeností nejsem příliš příznivcem, protože to zabírá místo… Jinak se v něm dá udělat i bulgur, zrovna dneska jsem tak provedla.

Tomáš1234

Mám SRM 0600 od Sencoru a spokojenost. I když jde o jeden z nejlevnějších rýžovarů, tak funguje perfektně. Asi proto patří mezi nejprodávanější na Mallu, Alze i Datartu viz https://www.vy­berto.com/cs/ry­zovary/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.