Pokročilý

Poraďte, prosím

V pátek bych měla jít na narozeninovou oslavu jedné mé známé. Nemohu říct kamarádky, protože jsme spolu prohodily jen pár vět a viděly se asi jen na dvou akcích.
Na oslavu mám jít s přítelem, který se tam nejspíš setká se dvěma svými dobrými kamarády, takže bude mít o zábavu postaráno. Jeden z nich je zároveň přítel oslavenkyně.
Jeho přítelkyně si na oslavu pozvala několik svých kamarádek, má zkrátka svojí holčičí partu, dalo by se říct :) Žádnou z nich neznám.
Nejsem ze stejného města, takže neznám místní drby a lidi, což jsou častá dívčí témata, také s nimi nemám žádný společný zážitek, který bychom mohly rozebírat.
S komunikativností trochu pokulhávám, stále si říkám, že zkrátka nezapadnu, protože už mám jednu takovou "trapnou" zkušenost, kdy jsem mohla bohužel jen mlčet, neměla jsem co říct.
Co mám dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě jít, už kvůli příteli a nějak to přežít. Třeba se ti to nakonec bude líbit.

Další odpovědi:

pokud jdete se svým přítelem tak si při nejhorším můžete povídat snimi,pozorně naslouchat ostatním určitě se nějaké téma najde do kterého se zapojíte i vy no a když bude nejhůř tak můžete říct ježiš já zapoměla vypnout asi plyn a hned máte omluvenku na odchod

Zlatý

Ono většinou, když se člověku nechce - pak to dobře dopadne .
Přinejhorším se omluvíte a odejte dřív .

Stříbrný

jo tak přesně tohle je taky můj problém - bavit se s naprosto cizími lidmi mi moc nejde...
ale šla bych, už jenom kvůli příteli...
zkuste to přežít, seznámit se, zeptejte se přítele, jestli něco o té oslavenkyni ví, třeba ano, když jeho kamarád je její přítel... případně se bavte na party s přítelem... šla bych, třeba to naopak bude zábava a dobře se pobavíte...

Pokročilý

Určitě tam jdi! O zábavu tam budeš mít postaráno i ty. Přeci tě nenechá přítel nebo oslavenkyně sedět "v koutě", ne?? :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.