Pokročilý

Poradte mi zemi, kde je v létě teplo, domluvím se tam anglicky a vydělám si slušné peníze na vysokou ?

Ahoj, potřebuji si přes prázdniny vydělat na studium na vysoké škole a hlavě se potřebuji naučit anglicky. Přemýšlela jsem o Londýně, protože moje sestřenice tam pracuje v bufetu a každé dva týdny dostane 700 liber, to by mi ke studiu strašně pomohlo, ale tam v Londýně je v létě chladno, chtěla bych někam do tepla, spíše potřebovala, protože mám problémy s ekzémem a když se v létě pořádně nevysluním, přes rok potíže nezmírním. Nevíte o nějaké zemi, kde se tedy domluvím anglicky, vydělám si slušné peníze a kde je teplo, popř, jaká práce je tam k dispozici ? Děkuji moc :)

Odpovědi:

Zlatý

USA

Bronzový

700 liber v bufetu na dva týdny?? Proč jsem se sakra vyučil elektrikářem?! :-D
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
V Londýně je teplo v létě, anglicky se dobře naučíš během pár měsíců a brigády ti tam asi vydělají dobře, tak nevím co řešit :-) Pokud umíš i třeba německy, či francouzsky, tak tam se taky nemají nejhůře a není to vůbec daleko :-)
Doplňuji:
Ještě bych dodal Lucembursko, ségra tam měla kolem 70 000 na dva měsíce přes léto! ;)

Bronzový

Austrálie.

Bronzový

Na naučení angličtiny je dobrá Malta - a teplo je tam dost. Akorát si nejsem jistý tou prací, ale možná v turistickém ruchu by to snad šlo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.