Pokročilý

Poraďte mi prosím, jsou na okna lepší žaluie nebo rolety?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Osobně rozhodně preferuju žaluzie, pokud možno vnější - např. proti přehřívání jako jediné opravdu fungují.

Další odpovědi:

Zlatý

Preferuji žaluzie. Dají se nastavit tak, že při slunečním svitu zabraňují, aby sluneční paprsky dopadaly dovnitř, ale současně propouští do místnosti dostatek světla. Nejlepší jsou pak žaluzie vnější, před okny. :-))

Co člověk to názor.Já zas vyměnila žaluzie za rolety.Žaluziemi mi prosvítalo sluníčko,teď to mám jak v tunelu.Mám jen střední zastiňovací materiál a stačí to.Na jedno okno třídílné mi vyšly s dobírkou na 900Kč.

Stříbrný

Preferuji vnitřní hliníkové žaluzie. Dají se nastavit opačným tahem šňůrky na koso tak, aby přímé sluneční paprsky nesvítily do místnosti, ale přesto jde dovnitř světlo. Vyrábějí se v různých barvách, jde je tedy sladit s barvami v místnosti. Vnější žaluzie jsou, myslím, horší na čištění.

http://www.kontes.cz/…

http://www.stavo-plast.cz/…

atd. .....

Stříbrný

Máme záclony a závěsy. Žaluzie jsme nechtěli. Dříve byly žaluzie v klasických oknech mezi skly. Dnes u moderních (plastových) oken jsou většinou uvnitř v místnosti, což je výborný lapač prachu. Navíc v kuchyni i případných mastnot z páry. Nejlepší jsou, ale žaluzie (větší lamely) zvenčí + dálkový ovladač. Viděl jsem to u známého a to nemá chybu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.