Roky

Poraďte,jaký plynový průtokový ohhřívač vody je nejlepší?Díky

Nejlepší odpověď
anonym

průtokových ohřívačů je velká řada,těžko se dá říct který je nejlepší,to záleží co od něj očekáváte,jak vysoký výkon ,kolik spotřebujete teplé dody,jestli má být menší do menšího bytu,nebo do rodinného domku,nabídka je velká,sám si určete kriteria která má splnovat,pak kolik financí jste ochotný za něj zaplatit,a podle toho vybírejte

Další odpovědi
Miroslavst

Zde možno vybírat dle vašich možností a požadavků.
http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=&q=pl­ynov%C3%BD+pr­%C5%AFtokov%C3%BD+oh­%C5%99%C3%ADva%C4%8D&mod­=f