Ajeto

Poraďte jakou můžu hrát hru na Facebooku, když neumím anglicky!?

Jaké hry tam hrajete vy?

Odpovědi
anonym

bohužel, do češtiny (český dubing nebo titulky) se lokalizují spíše klasické PC hry než jakékoliv jiné … viz třeba tento seznam do češtiny lokalizovaných her všech žánrů, http://goo.gl/e4Co

… kdekoliv jinde se s českou hrou setkáte už mnohem méně, flashové hry se málo kdy lokalizují a když už, tak češtinu zcela opomýjí, na FACEBOOKu podle mne není česky mluvící hra snad žádná (pokud se bavíme o těch populárnějších, např od Zinga), zatím jsem na žádnou takovou nenatrefil.

led

intuitívne…