Poradíte značku bot na atletiku? (běhání)

Rozpadly se mi boty a momentálně nemám v čem trénovat... nebyla jsem s něma uplne sk¨pokojená, byly to reeboky... tak hledám nějaký model, nějakou značku, které vám třeba vyhovuje nejvíc a proč? Propř. z nějakých materiálů, nebo tvar, nebo lehkost.... Jaké myslíte že sou nejlepší??
Na cenu ted neberte ohled :)

Odpovědi:

Pokročilý

V tomhle případě asi nebude záležet až tak moc na značce jako spíše na pohodlí. Když si zajdeš například do sportisima a budeš zkoušet boty které se ti líbí dokud nenarazíš na nějaké, které jsou ti pohodlné. A ani za ně nemusíš utratit moc peněz, protože bych ti klidně mohl doporučit Jordany protože je to parádní značka bot, ale nemusí ti sedět a utratíš za ně spoustu peněz.

Tipuji ADIDAS nebo NIKE ale hlavne aby to byl original ne čína.

Já dělám závodně již několik let dráhovou atletiku a běhám tedy v lehkých, ale objemových botách (tak aby dlouho vydržela podrážka...)
Vyzkoušela jsem spoustu značek, ale nejlepší pro mě je suverénně Asics.
Asics svoje boty vyrábí velmi kvalitně - je to sice za větší cenu, ale já si ráda připlatím. Vydrží mi klidně 3 roky.
Asics se také snaží udělat boty pro lidi co nejpohodlnější - nesymetrické šněrování, různé typy látky a plastu. . .
A navíc si u nich každý člověk vybere to, co potřebuje - Asics má boty na silnici i do terénu, na plochou nohu. . . .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.