Poradíte nějakou seznamku??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

zkus badoo.com,nebo i na lidech něco najdeš.Ale myslím,že tyhle seznamky za nic nestojí

Další odpovědi:

Zlatý

www.seznamka.cz

badoo je nanic, akorát ti budou dennodenně bude chodit x mailů a zacpávat schránku

z vlastních bohatých zkušeností musím ale potvrdit výpověď kolegyně, seznamky obecně jsou vážně nanic, a to proto, že ženský jsou prostě pořád stejně pasivní - když jim člověk napíše, jsou líný odepsat. Myslej si, že si tam založej profil a tím, pro ně veškerá aktivita zhasne, načež jim ten vyvolenej spadne doslova a do písmene do klína...

Bronzový

www.lide.cz
www.stesti.cz
Ja si naopak od kolegu myslim,ze seznamky maji smysl.Ze sveho okoli znam nekolik pripadu,kdy to dokonce dosahlo svatby.Doba je proste uspechana a neni tolik casu na seznamovani.Ani si nemyslim,ze by zeny byly pasivni.Ono je to podle mne o tom,ze jako muzi se nekdy mylne domnivame,ze muzeme zenu "sbalit".Ono je to tak zena VZDYCKY "sbali"muze,pze mu umoznuje se nechat "sbalit".I ja jsem se jednou takto seznamil s velmi milou slecnou na seznamce,navic prvne oslovila ona mne,nakonec z toho byl velmi hezky skoro 2lety vztah.Takze ja urcite doporucuji:-).P.S.:a byla to jedna ze shora uvedenych

Pokročilý

seznamky nejsou na nic, já tam našla svého manžela, se kterým mám krásnou dceru a jsme šťastná rodina :-)

Doporučuju seznamka.cz protože tam chodí asi nejvíc lidí...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.