Zlatý

Poradíte název seriálu?

Kdysi dávno někdy v osmdesátých letech v tv běžel dobrodružný seriál z tehdejší současnosti,odehrávalo se to u moře nebo v něm moře velkou měrou bylo zastoupeno.Jednou z postav byl "asi" vousatý muž,představoval něco jako piráta nebo překupníka a jediné co si pamatuju,že mu říkali Cudžíno(jen nevím jak přesně se to píše)dokonce mám pocit,že si pamatuju hlas toho dabéra,co ho mluvil,nakřáplý hlubší hlas,známý z westernů a taky jsem si myslela,že by Cudžína měl hrát Mario Adorf,ale to jsem asi vedle jak ta jedle,protože v jeho filmech a seriálech jsem nic podobného mému popisu nenašla.Díky za případné odpovědi.
Doplňuji:
lidičky,hledaný seriál jsem našla a zjistila jsem,že moje informace k němu dodané ve snaze seriál najít,byly všechny správné,včetně Adorfa a dabérského hlasu,kterým byl pan Větrovec.

Odpovědi:

Stříbrný

Nemohl by to být Jack Holborn z r. 1981?
http://www.csfd.cz/…
Doplňuji:
Seriál ze sedmdesátých let jsem v osmdesátých letech těžko mohla
najít (nenapadlo mne, že se u nás vysílal až 12 let po svém vzniku) …

Šestidílný TV seriál Naumachos je z roku 1976:
http://www.csfd.cz/…

Stříbrný

Tak ten jsem neviděla,snažila jsem se se pomoci,ani název mi nic neříká.

Diskuze k otázce

Zlatý

iceT

ivzez,taky jsem neříkala,že seriál je ze 70 let,jen že se v 80 letech vysílal.Jsem na to narazila dnes úplnou náhodou přes dabingforum,kde jsem hledala ten nakřáplý hlas,protože jsem se skoro 100% jistotou věděla,že byl slyšet třeba ve Vinnetouovi,a pustila jsem si pana Větrovce,u jehož jména byl i tento seriál uveden včetně postavy,kterou mluvil.Akorát pan Google nebyl moc chytrý,když jsem postavu Zu Ginna ze seriálu,hledala jako zugino dohromady a jiné volby mě to nedalo. Holt kdo hledá najde,i kdyby to týden trvalo,akorát ten seriál už asi neseženu,škoda:-)

Zlatý

gecco

Tak nám tu informaci prozraď...
;-)

Zlatý

iceT

šak su debil,jsem to zapomněla napsat,jmenoval se Naumachos:-)

Zlatý

gecco

;-)

Zlatý

iceT

nene,Jack Holborn nee:-)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.