Avatar uživatele
lusy116

Poradíte mi se situací v popisku?

Dobrý den.. objednávala jsem vánoční dárky po internetu za 1700(na dobírku)…objednala jsem je zhruba 25.12. a došli až teprve včera.Ale tak to jsem pochopila.Pošta byla a je zatížená.Ovšem doma mě nezastihli,tak mě to nechali na poště a papír ve schránce.Na papíru bylo napsáno balík poškozen.Myslela jsem že je tam něco rozbitého protože jsem tam měla mezitím hrnek,ovšem když jsem dnes přišla na poštu a dozvěděla se to co jsem se dozvěděla tak jsem zůstala stát jak opeřená..na poště mi řekla že balík nebyl poškozenej ale vykraden. Byli to dva balíky přilepené na sobě..a v jednom byla díra přesně na ruku..a balík měl mít 7,5 kg a chybělo tam 1,5 kg.. na poště mi řekla že to vůbec nemám přebírat…taky bych to ani nepřevzala..a že to nechá..jako nepřevezmuto a že se to jim odešle potom nazpátky..hned co sem přišla domů.. jsem jim napsala..vím že oni za českou poštou nemužou ale měli by o tom vědět…a oni mi řekli že je to mrzí a blabla…že se to pokusí vyřešit atd…a asi mají v plánu mě to posílat znova…ale já už o balík nemám zájem z důvodu…že jsem ho potřebovala do vánoc…ale hlavně měla jsem tam tři dárky k narozeninám pro mamku…a do datumu narozek už balík fakt s jejím tempem nedojde…protože 7 dní…se čeká než balík odejde teprve nazpátek atd..a zase než příjde…mám teda právo jim ted napsat..že od nich už balík nechci ani žádnou nádhradu že si chci objednat jinde ? děkuju :)

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Muso před 2341 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

ANO

V anketě chybí „jiná možnost“ → odpověď totiž nemusí být jednoznačná.

Podle mne záleží na kupní smlouvě a všeobecných obchodních podmínkách prodejce. Doporučila bych mu napsat a dohodnout se s ním na dalším postupu.
(Kdyby nečekal na vrácení balíku a zboží zaslal obratem, přišlo by do Vánoc.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

ANO

poradím, zkusit příště jinou zásilkovou službu než českou poštu. Třeba se optat, jak dlouho trvá doručení, snad by se to do vánoc stihlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

česká pošta >>> dnes podáte, do tejdne se možná dočkáte …

před 2341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Moje odpověď „Ano“ se vztahuje
k otázce »Poradíte mi se situací v popisku?«,
nikoliv k nároku na odstoupení od smlouvy.

před 2341 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek