Cerrol HK

Poradíte mi, co s webkou?

Může mi někdo poradit? Mám včera jsem koupila ntb, MSI GE70 2PC-067cz Apache a má mít 2mpx webkameru, ale její kvalita je příšerná. Horší než na mém starém ntb. Zkoušela jsem aktualizovat ovladače, ale vypadají vpořádku. Vím, že vestavěné webkamery nejsou nejlepší, ale tahle má zvládnout 720p, ale vypadá to tak na 144p.
Je nějaká cesta jak to spravit nebo budu muset notebook reklamovat?
Doplňuji:
Právě, že to připojením není, ale i tak děkuji. Kdybych vážně nutně webku potřebovala, pořídím si ji, nebo vytáhnu starý ntb.
Žádná ochranná fólie na ní nebyla. Ale díky za nápad.

Odpovědi
Polomský

Dobrý den,
máte pravdu v tom, že vestavěné kamery občas nejsou to pravé. Každopádně obraz může ovlivňovat více faktorů. Závisí na tom i to, při jaké situaci tento problém nastane. Horší kvalitu obrazu může způsobovat například i internetové připojení (toto se stává například při videhovoru – automaticky se sníží kvalita videa).
Doufám, že jsem aspoň částečně vyřešil váš problém.
S pozdravem za tým VM Comp,
Jaroslav Polomský

Jako případnou alternativu doporučuji:
http://e-shop.vmcomp.cz/foto-video/129-webkamera-usb-genius-videocam-facecam-320.html
nebo
http://e-shop.vmcomp.cz/foto-video/130-webkamera-hercules-optical-glass.html
Doufám,

cochee

Jen takový nápad. Jelikož jde o nový notebook. Sloupla jsi z kamerky ochrannou fólii?