JJp

Co s errorem 0×45d při reinstalaci Windows?

Zdravím.

Byl jsem nucen provést ALT+F10 – reinstalace (mých Windows 7 na ACER notebooku) do továrního nastavení.

Při reinstalaci ( screenshot: http://i.imgur­.com/NkQhhvw.jpg ) se asi po 37% obnovení objeví tento error:

Obnovení se nezdařilo – Kód chyby=0×45d
(WIMApplyImage cannot apply image : The request could not be performed because of an I/O device error.) Screenshot: http://i.imgur­.com/SXVRBhm.jpg

Po kliknutí na OK se objeví tato obrazovka: screenshot: http://i.imgur­.com/Ny2VFlH.jpg

Chce po mně v podstatě disk s OS Win7, který ale nemám, protože jsem notebook koupil od Alzy již s nainstalova­nými Win7.

Od ofic. podpory ACERu jsem se dozvěděl, že mám prý podle fotky Win8 (hovadina, nikdy jsem je neměl, nepoužíval, nechci!) a že si mám zakoupit Win7 nebo jim to dát do servisu, oboje za cca 1200.-. Od ACERu už se ničeho nedočkám, notebook je z roku 2010.

Prosím o nějakou radu, „dej to za litr do servisu“ mi moc nepomůže. Cílem je pouze tovární nastavení Win7, který mám v PC odjakživa. Díky všem! 🙂
Doplňuji:
Nerozumim, kde je problem..? ;)

Odpovědi
anonym

Však to má probíhat z reconvery oddílu – pak by nenastal žádný problém…

anonym

Jsou dvě možnosti

  1. vadný disk – nezbude, než jej vyměnit (za nějaký ´podobný´ tomu odešlému)
  2. poškozená Recovery Partition (čili ti ´odešla instalačka´ Win)

Předpokládám, že Win jsou legální a máš ProductKey (nálepku zespod notesu).

  1. je jasná

b)

  1. sežeň si někde (půjč, stáhni a vypal – neboj, pokud máš PK, je to legální) instalační CD Windws 7 (STEJNOU verzi, jakou jsi měl – 32, 64, Home, Professional…)
  2. nastartuj počítač z nějakého LiveCD (např. Linux) a nebo disk dej do jiného počítače a stáhni si data (případně ovladače apod.)
  3. Win nainstaluj z CD a použij svůj Product Key (nebudeš-li si vědět rady, zavolej na Podporu Microsoft), vrámci instalace vymaž kompletně disk, vytvoř systémový oddíl (cca 100 GB na W7 bohatě stačí)
  4. nainstaluj veškeré ovladače (buďto ze zálohovaných a nebo si je stáhni z netu)
  5. vytvoř datovou partition (oddíl) a tam zkopíruj data

Veškeré nainstalované programy budeš muset – pochopitelně, nainstalovat znovu – takže pokud máš zakoupené např. MS Office (a ty se instalovaly taky z Recovery), postupuj podobně, jako při instalaci Win (sežeň si instalačku a použij ProductKey zakoupené licence).
___
Pokud je ti něco nejasného, pokračuj v Diskusi.
😉