Petuskaa

Poradíte mi?

Dobrý den,
mám dotaz, z čehož jsem poměrně dost nérvózní. Před zhruba třemi týdny jsem měla nechráněný styk, přítel se do mě neudělal, alespoň to tvrdí. Dostala jsem menstruaci, ale i tak jsem si pro jistotu udělala digitální těhotenský test s ukazatelem týdnů. Test jsem užila přímo do proudu moči a absorční tyčinku jsem měla rovně, abych na ni viděla, jestli se tam moč dostala. Ta tyčinka směřovala samozřejme směrem dozadu, ale byla rovně a ne úplně dolu. V testu je napsáno, že má tyčinka směřovat dolů, nevadí, pokud ta tyčinka u mě směřovala rovně a ne dolů? Neovlivní mi to výsledek testu? Test vyšel negativní.

Odpovědi
Drap

Buď v klidu, bude to dobré.

Filip84

A s čím chceš radit?

Nikdo tu ten Tvůj test neviděl, ani to, jestli jsi ho vymáchala v moči podle manuálu nebo ne.

Máš pochybnosti, zda-li byl test proveden správně? Fajn, tak ho udělej znovu, ne, ještě jednou, ne? Nebo dvakrát, třeba den po sobě, ať máš jistotu, ne?

Co řešíš? 🙄🙃

Petuskaa

Takže můžu být v klidu? Nemá to na to vliv?