Pokročilý

poradíte?jak to dělají ti co jsou od rána do večera u obchodů?

kouří lemtaj pivo a smějí se na celé kolo ráno jsou tam zas a tak den co den mám pocit že veřejné osvětlení by mělo svítit i přes den abych na někoho nešlápl(u toho obchodu)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak se jich zeptejte,u nás jsou také povaleči a líbí se jim to.Každý tvůrcem svého štěstí.Je dost možností a vím o čem mluvím,příjdou že chtějí práci a když ji mají tak koukají jak zdrhnout.Spousty lidí by chtělo peníze,ale pokud možno bez práce!!!(zamozřejmě jde jen o pár lidí většina pracovat chce ale z nějakého důvodu nemají šanci,zdravotní problémi,i věk hraje roli.)

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím co chcete poradit......tito lidé jsou tam proto, že nedělají nic a jsou pod vlivem alkoholu a proto se smějí a je jim vše jedno.

vy jste nikdy nesnil?třeba sedí u obchodu a představují si jaké by to bylo odcházet a mít plné tašky samých dobrot

Zlatý

U nás to jeden kluk taky dělá každé ráno ho vídávám u obchodu i v Sobotu a v Neděli stát s pivem v ruce .Už jsem se ho i ptala proč není raději doma nebo něco nedělá a on mi na to řekl,že žádnou práci nemá doma by ho to samotného nebavilo a tak chodí za chlapama si pokecat na pivko.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.