Poradili byste mi nějakou dobrodružnou RPG hru pro přítelkyni?

Hodně se jí líbila Risen 2, tak něco podobného. Do Skyrimu se jí moc nechce a Gothic 4 taky nějak přehlíží (nejspíš se jí nezamlouvá ta rozsáhlost). Hlavně aby to mělo hezkou, pestrou grafiku. :) Děkuji

Odpovědi
Reuef

Darksiders 2 ma peknou pestrou grafiku…

SickBreed

Jednoznačně Fable (první a třetí díl jsou na pc). Hezká grafika, pohádkovej nádech a stylizace, hezkej příběh.....za mě super a holce by se to mohlo líbit ještě víc.

Jinak Gothic 1, 2 – oboje lepší než Risen.

Player

Gothic 3 je daleko lepší než čtyřka a z RPG ho mám asi nejradši z těch epických RPG. Co mě taky hodně bavilo: Neverwinter Nights, Drakensang 1 i 2, Dragon age,…