panxnotdead

Poradí mi někdo s posilováním?

Koupil jsem si činky, lavici a chci na sobě začít pracovat. Jenže nevím jaký cviky, kolikrát, jaké závaží atd.. poradil by mi někdo, kdo je v tomhle sběhlý? Když tam mu napíšu mail nebo fb, budu moc vděčnej. Děkuju

Nejlepší odpověď
Hamon

Mel jsi tty penize radeji investovat do permanentky do fitka, kde by ses mohl poradit s trenerem a dalsimi cvicicimi.

Další odpovědi
Beer4Real

Tady máš třeba pěkný článek kde se popisuje tréninkový plán den po dni.
Pročti a nechej se inspirovat :)
Doplňuji:
http://www.vel­kesvaly.cz/tre­nink/75-treninkovy-plan-3x-tydne-cele-telo

Kelt

Je dobré, že začínáš s elánem, s nadšením, ale jak je uvedeno níže, lepší je chodit do posilovny, než dělat něco doma a kupovat na to věci. Když Tě to pak přestane bavit, tak to prodáš se ztrátou ty všechny věci.
Napřed bys měl začít posilovat s vlastním tělem, dřepy, kliky, výpony, přítahy, sklapovačky a pak začít přidávat závaží. V posilovně je tam toho více, než si ty můžeš nakoupit. důležitá je pravidelnost, odpočinek a dobrá strava.

slad08

Je dobré si stanovit cíl, čeho chceme dosáhnout.
Máme hodně svalových partií na cvičení. Základem je udělat si přehled v tom, co jaký den budeme posilovat a jaké dny budeme odpočívat.
Začali bych klasikou, tedy cviky na biceps, ze začátku bys mohl zvedat 3–5 Kg na každou ruku po čtyřek sérií. Jedna série=počet opakování (si určíš sám, např 1 série=8–12 opakování).
Je celkem toho hodně co bych mohl říct, napiš mi email tady do zpráv a klidně ti ještě něco napíšu.

msi

slad: :D klasika laik radí laikovi :D tak po ranu pro zasmani dobry ;) koupí si věci a neví co stim, tak je to blb :D zaklad dřepy, tlak na kozy, mrtvola…shyby, bradla, tlak na ramena, pritahy… nechapu proc leze sem a ne treba na nejvetsi fotum v čr na ronnie.cz, nebo proc si to nenajde na google…je to tam napsane vse, miliony clanku jsou, milionkrat se na to lidi ptaj, on je linej jak veš :) presne takle se zacina chovat uz kazdej..misto aby sam hledal ;) pekny den