Avatar uživatele
panxnotdead

Poradí mi někdo s posilováním?

Koupil jsem si činky, lavici a chci na sobě začít pracovat. Jenže nevím jaký cviky, kolikrát, jaké závaží atd.. poradil by mi někdo, kdo je v tomhle sběhlý? Když tam mu napíšu mail nebo fb, budu moc vděčnej. Děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3680 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Mel jsi tty penize radeji investovat do permanentky do fitka, kde by ses mohl poradit s trenerem a dalsimi cvicicimi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Beer4Real

Tady máš třeba pěkný článek kde se popisuje tréninkový plán den po dni.
Pročti a nechej se inspirovat :)
Doplňuji:
http://www.vel­kesvaly.cz/tre­nink/75-treninkovy-plan-3x-tydne-cele-telo

Upravil/a: Beer4Real

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Je dobré, že začínáš s elánem, s nadšením, ale jak je uvedeno níže, lepší je chodit do posilovny, než dělat něco doma a kupovat na to věci. Když Tě to pak přestane bavit, tak to prodáš se ztrátou ty všechny věci.
Napřed bys měl začít posilovat s vlastním tělem, dřepy, kliky, výpony, přítahy, sklapovačky a pak začít přidávat závaží. V posilovně je tam toho více, než si ty můžeš nakoupit. důležitá je pravidelnost, odpočinek a dobrá strava.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Je dobré si stanovit cíl, čeho chceme dosáhnout.
Máme hodně svalových partií na cvičení. Základem je udělat si přehled v tom, co jaký den budeme posilovat a jaké dny budeme odpočívat.
Začali bych klasikou, tedy cviky na biceps, ze začátku bys mohl zvedat 3–5 Kg na každou ruku po čtyřek sérií. Jedna série=počet opakování (si určíš sám, např 1 série=8–12 opakování).
Je celkem toho hodně co bych mohl říct, napiš mi email tady do zpráv a klidně ti ještě něco napíšu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
msi

slad: :D klasika laik radí laikovi :D tak po ranu pro zasmani dobry ;) koupí si věci a neví co stim, tak je to blb :D zaklad dřepy, tlak na kozy, mrtvola…shyby, bradla, tlak na ramena, pritahy… nechapu proc leze sem a ne treba na nejvetsi fotum v čr na ronnie.cz, nebo proc si to nenajde na google…je to tam napsane vse, miliony clanku jsou, milionkrat se na to lidi ptaj, on je linej jak veš :) presne takle se zacina chovat uz kazdej..misto aby sam hledal ;) pekny den

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví