Poradí mi někdo pěknej scifi film?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle mého mínění jsou nejlepší filmy z této kategorie filmy Kontakt z roku 1997 a I.T. Mimozemšťan.

Další odpovědi:

Zlatý

co tak treba Symptom pandorum,Svet zitrka,Valka svetu,Invaze...nebo klasika Hvezdne valky...

Bronzový

Priznavam se, ze nejsem velky fanda sci-fi, ale za srdce me chytil film: A.I. Umela inteligence. Tak lidsky a smutny film, o lidech, lasce a citech, jsem dlouho nevidela. A pritom je to poctive sci-fi.

Bronzový

Pokud sháníte opravdu dobré sci-fi budete muset hodně dlouho hledat, proto že to co se dnes vydává za sci-fi filmy je hrůza. Jaký koli triller který jedná o záchraně planety, nebo zlikvidování vetřelce a je zasazen do blízké nebo vzdálené budoucnosti ještě není sci-fi i když se za něj mediálně vydává. Pokud chcete opravdovou sci-fi snažte se zjistit od koho pochází scénář. Pokud je podkladem osvědčený spisovatel vědecko fantastické literatury, lze předpokládat že by se mohlo jednat o dobrý film. Jinak co znám tak zatím nejlepší sci-fi filmy podle mne je 2001 vesmírná odysea, Blízké setkání třetího druhu, ale i zfilmované povídky našeho spisovatele Nesvadby.

Pokročilý

Pro někoho to bude možná sci-fi a někdo tomu uvěří, ale každopádně je to film podle skutečné události a já ho všem doporučuji: 4. druch

Bronzový

Mně se líbil Avatar.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.