jivaj

Poradí mi někdo? Koupil jsem si DVB-T TV Tuner USB 2.0 VG0025. Instalace cd proběhla v pořádku, ale stejně to nefunguje.

Má s tím někdo zkušenost a dokázal by mi poradit?

Odpovědi
Kepler

Je třeba spustit automatické vyhledávání kanálů, pokud jsi to ještě neudělal. Jak nefunguje, jak se to projevuje?

jivaj

To je právě to, že se mi nespustí automatické vyhledání kanálů podle jejich návodu.

Kepler

V tom případě se ještě ujisti, jestli máš všechno připojeno správně a že používáš správný postup. Jinak je to na reklamaci.

jivaj

Dělám vše podle návodu a jakmile spustím vyhledávání kanálů, tak mi to napíše The device cannot be detected or is suported.

Kepler

Znamená to, že zařízení není detekováno, nebo není podporováno. Musel bych vidět zapojení a anténní vstup (ze společné antény, vlastní antény se zesilovačem?) Možná ani nemáš signál z antény.