dáma z ČR

Poradí mi někdo s internetovým prohlížečem?

Měla jsem prohlížeč internet explore, který byl vždy na hlavním panelu u startu.Když jsem dnes zapnula počítač už jsem ho nenašla. Zkusila jsem restartovat počítač-nepomohlo to,tak jsem prohledala počítač a prohlížeč nenašla. Nevíte kde bych ho mohla najít?

Odpovědi
postcd

Cesta k internet exploreru možná závisí na verzi Windows. Ve Vista ho mám C:\Program Files\Internet Explorer
stačí zadat do googlu: Internet explorer path Windows X , kde X je typ/verze windows.
jinak počítám že ie půjde nainstalovat. hledal bych na google něco jako internet explorer download

Quimby

Když zmáčkenete Start, tak je tam vyhledávací kolonka, když tam napíšete „Internet explorer“ tak by ho to mělo najít, pak ho 2× levým můžete spustit.
Když bude běžet, tak na tom hlavním panelu na něj klikněte pravým a měla by se objevit nabídka. Klepněte na „Připnout tento program na hlavní panel“, poté ikdyž explorer vypnete, tak by měl na panelu zůstat.

ivzez

Na hlavním panelu jste neměla prohlížeč (ani jiné programy),
šlo jenom o jeho zástupce (programy máte uloženy jinde).

Možná, že jste si jen nedopatřením zavřela „panel rychlého spuštění“.
Zkuste vedle Startu kliknout na hlavní panel pravým tlačítkem myši,
pak najeďte na „Panely nástrojů“ a z otevřené nabídky vyberte
(už levým tlačítkem) „Snadné spuštění“.
_________
Další možnost je, že jste zástupce smazala. Pak byste jej mohla najít v „Koši“.
Tam stačí na zástupce kliknout pravým tlačítkem a vybrat „obnovit“

Pokud si prohlížeč vyhledáte podle rady Quimbyho, můžete si ještě před spuštěním vytvořit zástupce na plochu. Z plochy jej pak můžete myší přetáhnout do panelu snadného spuštění (vpravo od Startu).

Prostě možností je víc.
___

Ale nejlepší by podle mne bylo si nainstalovat nový prohlížeč
(já jsem dlouho používala Operu, poslední asi dva roky mám
nejredši Firefox)…

_________
Poznámka:
Mám Windows XP. Jestli máte jiná Windows, mohou se názvy trochu lišit.