kia

Poradí mi někdo, kde si můžu ověřit, zda nevlastním nějaké pozemky?

Odpovědi
UltraFan

Jistě 🙂 … Tn.cz na to má aplikaci, kam zadáš jméno a buď ti to najde pozemek, nebo ne 🙂
Hodně štěstí, mě to nic nenašlo 😁

http://tn.nova­.cz/clanek/v-cesku-jsou-stale-desetitisice-pozemku-i-domu-bez-majitele.html

Mc Merkurion

… buď v klidu,jestli něco vlastníš,a nevíš o tom,tak berňák ví jistě,komu co patří a ten se ozve a dá ti vědět …

Dochy

UltraFan: Ta apliakce je zřejmě jen na pozemky u kterých katastr nezná majitele (má jen nějaké neúplné informace)