Staraľová

Poradí mi někdo kde se nachazí stavba ktera je na planine před Bulharskem kolem nic jen planina a stavba je nedostavaná?

Prosím poradí mi někdo ? Před pár lety sem jela busem z Brna do Lozenca v Bulharsku. Po cestě tam asi tak 2–4 hoďky před Bulharskem je neskutečně velká a dlouhá planina po pravý straně cesty se nachází velkolepá stavba od šofera sem slyšela len to,že tam někdo začal stavět a pak nevím jestli zemřel nebo zkrachoval. Za nějakou dobu to někdo odkoupil a stalo se mu to samí mam pocit,že zkrachoval. Ted tam stojí velkolepá stavba vhodná pro DRÁCULU kolem nic jen planina.Je to fakt takhle temný a moc pěkny je vidět i nedostavanou čast. Poradi mi někdo kde to najdu jak se to menuje nebo stačí i info co kdo o tom ví … Děkují 🙂

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Takovýhle nedostavených staveb na planinách je v Bulharsku mnoho. Doporučil bych se podívat na Google Maps kde bych(pokud teda znáte trasu) trasu zadal.

Další odpovědi
Rocker

Pamatuješ si,kudy jste jeli? Do Bulharska se dá přes Srbsko nebo přes Rumunsko.

Staraľová

Na google maps sem se koukala a nenašla sem to. Cesta byla přes Srbsko .