steipavka

Poradí mi někdo, jak přimět pejska, aby byl klidný při stříhání?

Nejlepší odpověď
redy

Jeden bude stříhat a druhej ho bude podplácet mňamkama.

A až půjdeš příště, tak se bude těšit 🙂

Před tím stříháním nekrmit, jinak ty dobrůtky nebudou mít ten efekt…

Další odpovědi
Drap

Postupně ho učit stát. Pomalu přidávat zvuk nůžek, popřípadě strojku. Cvičit jen chvíli, vždy odměnit.

dubraro

Narkóza?

Mc Merkurion

…nestříhat, třeba chce bejt zarostlej, aby mu nebyla zima, proč si všici myslí, že když se lidi stříhaj a holej, že zvířátka musej taky…