Poradí mi někdo co s pejskem v Brně?

Vzhledem ke zdravotnímu stavu a práci se nemohu starat o pejska(přistěhovala jsem se).Může mi někdo poradit co s ním.Nechci,aby běhal sám po městě.Zatím jej nikdo nechce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

a je to tady!

(skalní vědí)
Doplňuji:
jak do noty?

prave proto, za mam zvirata rad, apeluju za jejich rozumny chov!
a rozumne chovani se lidi.

;)

Další odpovědi:

Opravdu do toho utulku a hlavne se dale ptat .. verim vam , ze ze zdrav. duvodu , ktere jste predtim nemela ... jinak neomlouva nic ...
P.S. Arygnoc :-) Vam to jde do noty , ale verte , ze je to minimalni pocet panicku , kteri davaji sve milacky pryc. :-) -iv-

Zlatý

Na to jsi měla myslet asi dřív.

Chudák pejsek. Asi mu zbude útulek. Ale tam to je teda mazec. Obrovský stresy z cizího prostředí, absence původní smečky (páníčka) atd.

Pokročilý

tak ho dej něnomu jestli nechce nebo nemáš moc příbuzných tak komu známýmu a pokud žádné nemáš tak při nejhorším ho dej do útulku nebo si dej inzerát na internet ...

Zlatý

Útulek bych volila jako krajní řešení, prvně zkus všechny ostatní alternativy. Jestli máš účet na Facebooku (a nebo aspoň tví kamarádi), zkus pejska udat přes Facebook.

Máš dvě možnosti:
1) dej fotku s výzvou "na zeď" nějaké skupině, která se opuštěným pejskům věnuje

2) popros kamarády, ať si fotku s tvou výzvou dají na svou zeď a poprosí svoje kamarády o sdílení výzvy.

Pokud pejsek není nějaký "problémový", máš šanci, že pro něj novýho páníčka najdeš.

Pokročilý

Dejte pejska na několik inzercí např:bazos.cz,inzerce psů.cz atd..A pokud se nikdo neozve,tak zbývá útulek.Ale to by ten pejsek trpéěl že nemá rodinu!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.