Bronzový

Popřání Dobré noci

Myslíte, že hodně ovlivňuje naše spaní, když nám někdo (ne)popřejede dobrou noc? :)
(Osobně si myslím, že ano.)
Doplňuji:
Natty: Proč by mělo? Protože spánek ti ovlivňuje opravdu moc věcí, tak jsem přemýšlela, jestli by to patřilo k tomu taky.
Spalo se mi lépe, když jsem měla toho druhého u sebe nebo mi pak aspoň ty krásné sny popřál, tudíž mě napadlo, jestli se mi to jen zdálo nebo to tak opravdu je. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mě osobně ano. Kdybychom si s manželem nepopřáli dobrou noc a nepolíbili se, spalo by se mi určitě o mnoho hůř. :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Podle mě vůbec ne. Já se prostě vyspím nejlépe, když jsem opravdu vyčerpaná, bez ohledu na to, kdo mi (ne)popřeje dobrou noc. :-)

Zlatý

jo jo je to tak, občas mi to taky chybí :(
teď říkám "Ať se ti něco hezkýho zdá"
mýmu chlupatýmu kocourkovi ☺
i mu zazpívám ukolébavku..

M., pokaždé pozitivní přání ovlivňuje osobu, jíž je toto přání určeno. Není podmínkou, že si to musíme uvědomovat. Mohu spát spánkem sebehlubším, ale je-li mi přána před usnutím mně milou osobou dobrá noc (nebo hezké sny), tak se mi usíná lépe.
Nemohu potvrdit, že přání ovlivní i kvalitu spánku, usínání ale rozhodně ano.

Pokročilý

Myslím, že ne. Proč by také mělo?

Zlatý

Můj spánek ovlivňuje máloco, třeba zkouškové období na VŠ, když jsem měla naakumulované zkoušky, to jsem spávala jako mimčo - každý dvě hodiny jsem se budila.
Ale jinak se mi spí nádherně.

Bronzový

Určitě, je to psychická záležitost, většinou se vyspíme lépe, pokud usínáme spokojeni s celkovým průběhem dne. Popřání dobré noci už je pak třešničkou na dortu. A pokud jsme neměli zrovna dobrý den, aspoň tu noc nám někdo přeje dobrou...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.