Avatar uživatele
anonym

Poplatek u lekare

Chtela bych se zeptat,zda si muze lekar zvysit regulacni poplatek z 30kc,– na 60,–kc s oduvodnenim,ze ma vyssi najemne za ordinaci?jestli ano podle jakeho § a pokud ne,jak priste postupovat a zareagovat?jedna se o navstevu po urazu u orthopeda,sa­mozrejme ,ze je pacient u nej leta registrovan.Dekuji vsem za brzkou odpoved

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, anonym před 4652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Poplatek,je stanoven zákonem,a žádný lékař,nemá právo,ji jakkoliv porušovat,ani mě­nit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

ne, nemůže.
nahlásit na lékařskou komoru a finanční úřad.
a chtít potvrzení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Co je to za blbost – lékař si to nemůže zvýšit jak se mu zachce … a co s tím souvisí nájemné?! To je nějaký „soukromník“? =D Tohle kdyby mi moje doktorka řekla, tak jí tak sjedu, že by se z toho asi nevzpamatovala.
Doplňuji:
Přesně, jak říká Tom. Je to stanovené.

P.S. Raději bych šla k jinému ortopedovi – i kdybych ho seřvala a on raději těch 60,– nevyžadoval.
Může se mstít – co já vím, co je to za člověka – všude bývají černé ovce.
Jo a taky bych to někde ohlásila – je to pro lidi informace – nebude přece z nikoho dělat vola, když lidi potřebují pomoc!

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nelka1995

60kc poplatek se plati teba za pobyt v nemocnici. prehled poplatku:blog­.halada.info/635330-poplatky-u-lekare-od-1–1–2008.php

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek