Rokio

Pomůžete mi zjistit název PC hry?

Ptám se, protože bych rád se podíval na video od youtubera, jak ji hraje.

  1. Je to internetová hra.
  2. Odehrává se ve vězení, konkrétně ve vězeňské cele.
  3. Hlavní hrdina (nebo spíše padouch – jestli ho lze tak vůbec nazvat) je vêzeň v oranžovém vězeňském oblečení a má vyholenou hlavu. Je poměrně mladý.
  4. Ve hře je možné kupovat různé věci do cely.
  5. Hráč si musí hlídat 3 hodnoty, a to zdraví, náladu a respekt, aby přežil. Pokud jde z nich klesne na nulu, tak zemře. Dále je potřeba zvyšovat si pracovní morálku, aby hráč vydělal více peněz prací a spát v posteli, aby měl energii.
  6. Na výběr je asi z 9 povolání.
  7. Cílem hry je napravit vězně do 14 dní, jinak půjde na elektrické křeslo.

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji vám hodně zdraví a super víkend!

Odpovědi
Mravenec

Prison simulator
https://store­.steampowered­.com/app/842180/Pri­son_Simulator/
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fxXv0H8VNIc&ab_chan­nel=JimmyDali

Rokio

Mravenec: To není ta hra. Děkuji ale za ochotu a snahu mi pomoci.

Mravenec

Škoda, odpovídala dost popisu, včetně oblečení, respektu, peněz a vývoje.