Pokročilý

Pomožte mi někdo s mozillou, seká se

Když si kliknu na Mozillu a roukliknu facebook, bez problémů se mi stránka načte, ale jakmile kliknu na nějakou ikonu tak se mi to sekne, ale u jiných stránek tento problém není, co mám dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já měl taky takový problém, ale už nemám, proto že jsem ji odinstaloval. Za ty nervy to nestojí mít ji v PC.

Další odpovědi:

Zlatý

tak pouzivej Operu nebo Maxthon taky Safari neni k zahozeni...ci Dragon je dost podobny Chromu....nebo jen odstranit a nainstalovat znova ...popripade ji vycisti ...taky pomuze ccleaner ....nebo revo uninstaler ma taky cisteni prohlizecu ale nevim esly free verze...

Zlatý

Je možné, že tam je nějaká neplecha - viděl jsem i tu otázku s Facebookem - moc se mi to nelíbí - pro jistotu Vás požádám o výpis z programu Hijackthis ať se na to podíváme.

Hijackthis stáhnete z http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo na bedy zavináč outlook tečka com.

Jinak Safari na Windows funguje celkem těžkopádně, to bych na Windows radši nedával.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.