Pokročilý

Pomoooc mám arachnofobii!!;((((

Mám vedle postele takový ten starý typ topení. S těma vrubama ... A pod ním se vždy usadí nějaká ta hnusná tlusta johana... A jelikož já mám pod postelí hodně věcí,, je to ještě horší...ja se celá oklepuu jen to vidím a pak mám z toho zimici.. Taťka má´ blbej zrak .. Tak ani neví, že by mu utek.. Brácha se taky bojí, a mamka ho nechce chytat... Ja nevim jak tomám udělat neznáte prosím někdo něco co tam dát,, nebo já newim jak ho tam mám chytit...
Doplňuji:
Prosím ty kdo nechápou arachnofobii.., ať mi neodpovídají typem,, co se ho bojíš nic ti neuděla ""?? Nebo ,, je to jen malej pavouk!"
Já mám z nich fakt fobii;((((

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vystříkejte to Biolitem nebo jiným hmyzovrahem a pak toho pavouka vyluxujte. Doporučuju tam občas pod tou postelí uklidit a zrovna i vyluxovat.

Další odpovědi:

Zlatý

Ty to nazýváš fobií,jiní to nazvou odporem k pavoukům nebo štítivostí.No pavouk není zrovna zvířátko k pomazlení,ale myslím,že tvůj strach z pavouků není až tak úplně fobie.Většině lidí jsou pavouci na pohled nepříjemní.

Při záchvatu arachnofobie se dotyčného začínají projevovat tyto příznaky[2]:
strach, odpor
panika
bušení srdce
obtíže s dýcháním
návaly horka a chladu
cítí se malátný a ochromený
pocení
sucho v ústech
třas

Bronzový

Ukliď si pod postelí !!!

Zlatý

Při příští otázce doplň, co všechno nemá být v odpovědi. Může se ovšem stát, že nebude co odpovídat, protože vše bude nežádoucí. Sice také nechápu strach z užitečných pavouků, ale vím, že je to jedna z nepříjemných fóbií. Ale také vím kde je doma vysavač, tak bych ho použil.

Zlatý

Jdi se léčit. To není žádný problém se takové fóbie zbavit. První krok jsi udělala - víš jak se fóbie jmenuje.
Nicméně pavouků je zbytečné se bát, jsou hebcí, chutnají jako lískový oříšek. Doma pomáhají s likvidací četných roztočů, hmyzu apod. Původní ve střední Evropě pavouci nejsou pro člověka jedovatí.
Takže nejdřív ukliď pod postelí, při uklízení uteče do kouta

Bronzový

http://www.mega-obchod.cz/…
Sice nemám vlastní zkušenost, ale pořídit si podobnou mašinku, se 100% chystám. Ty hmyzáky to nezabíjí na rozdíl od "zásuvkových" Biolitů, Raidů a spol, jen odpudí, což se mi líbí. Nicméně pořádek je základ:-)
IceT: jak kdybys mě viděla, ten popis. Ale jak se správně jmenuje žábofobie?;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.