daniel Váčko

Na jakém počítači poběží hra League of Legends?

ahoj,zakoupil jsem si novej notebook Lenovo IdeaPad Z710 a zacal jsem hrat lolko a muj bratr chce hrat se mnou jenze ma NT Acer Aspire 5610 na kterem ted blbne wifi (zejtra prijede technik to opravit) takze se chci zeptat jestli to na tom starem ntb rozjede aspon na low kvalitu (nechci to tan zbitecne stahovat)

Diky za,odpovedi

Odpovědi
geekocz

Hra League of legends má docela nízké požadavky, pokud mu nastavíš kvalitu zobrazení na nižší detaily neměl by mít problém.
Minimální HW požadavky hry:
2 GHz procesor
*1 GB RAM pro Windows Vista a novější 2 GB
*8 GB volného místa na pevném disku
*grafická karta s podporou Shaderů verze 2.0

Zdroj: http://mujsou­bor.cz/poradna/le­ague-of-legends/2725-hardwarove-pozadavky

Kankys

Mě běží na PC HP AiO z integrovanou grafikou v procesoru Intel HD, 4GB ram