Mítal

Pomoc!! jak urychlit počítač

Prosím potřebuji pomoct počítač má už asi 6 let a když zapnu internet explorer trvá asi 2min. než se spustí. Taky když mám zapnutych vice založek a ja prepnu na jinou zalozky trva to taky hrozne dlouho. Často se seká nebo když hraju hry (Metin2,WoW,sfgame atd..) tak se laguje (seká) jak mám tedy urychlit počítač už sem smazal všechny hry co zabírají hodně mista metin2 a WoW a jako by to bylo ještě pomalejší. Předem děkuji za odpvěd. Michal

Nejlepší odpověď
Hykam

Zkuste nechat projet PC antivirem, můžete použít např online skener od Eset http://www.eset­.cz/cz/domacnos­ti/produkty/on­line-scanner/
Potom vyčistěte PC např AdvancedSystemCare stáhovat můžete třeba zde http://www.slu­necnice.cz/sw/ad­vanced-windowscare/

Další odpovědi
Hlada

Ačkoli rady typu Mám závadu > Přeinstaluj systém nesnáším, v tomto případě bych ji výjimečně dal. To, že systém ještě po šesti letech funguje svědčí o dobrém železe i dobrém zacházení. Jsou umělci, kteří přeinstalovávají systém i několikrát do roka. Po šesti letech už nemá valný efekt se pokoušet o opravu.