miladaB

Pomeranče bez pecek?

Dnes jsem si koupila pomeranče v běžném supermarketu. Z hrůzou jsem zjistila, že nemají žádné pecky. Na obalu nic nebylo uvedeno, ale myslím že se jedná o GMP (Geneticky modifikovanou potravinu. Snažím se GMP nekupovat a tak by mně zajímalo, že když nebylo GMP uvedeno na obalu, tak jestli existují pomeranče bez pecek a jestli existují tak jak se pěstují když nemají pecky.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Já jsem se naopak nikdy nesetkal s pomerančem s peckou. Pokud po nich tolik toužíš, příště si kup švestky, třešně, broskve nebo meruňky…

Další odpovědi
hanulka11

dnes je plno vyšlechtěných druhů

http://www.ato­jepecka.cz/ovo­ce/pomerance/