Meggie2

Pomáhá citron k hubnutí?

Odpovědi
quentos

Zase tady někdo zapomněl včas přecvaknout na druhý multinick…, že?

Drap

Ano, pokud sníš každý den pouze jeden citron, budeš hubnout.

Mr. Marek

Je třeba to brát s nadhledem. K zdravém hubnutí patří více faktorů, vyvážená strava je základní pilíř. Voda s citronem je příznivá. Obecně citron je prima.

Zdroj: https://www.ze­ny.cz/lifesty­le/voda-s-citronem-zazrak-po-kterem-zhubnete-nebo-jen-trik-1546.html

nyjono

tato informace není potvrzená.
Je to míněno tak, že k hubnutí pomáhá pitný režim a voda s citronem je k pitnému režimu vhodná.
Uvádějí se také informace, že k hubnutí přispívá i zázvor.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.