Pokutový bloček

dobrý den.Zajímalo by mě zda musim zaplatit blokovopu pokutu kterou jsem dostal od policisty ale ten mi nedal blokovy list?děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
kropitko

Musí Vám vystavit blok na pokutu. Pokud se rozhodnete nezaplatit na místě,vystaví Vám blok na pokutu nezaplacenou,tu pak musíte do 15 dnů uhradit.

Další odpovědi
panenka

Bez blokového listu bych mu pokutu nezaplatila řekla bych mu at mi vystaví složenku kterou si pak na poště zaplatíte aby jste měl/a doklad o zaplacení pokuty.

cukrar

pokud je to tak jak píšete, je to malá domů pro policistu.
Vždy po zaplacení musíte dostat doklad o zaplacení, ať je to kdekoliv.