Deda-Franta

pokuta za dení svícení u auta v noci

dostal jsem pokutu 400Kč za to že jsem v noci v dobře osvíceném městě zapoměl rozsvítit potkávací světla a tak jsem svítil jen světly pro denní svícení a ještě mi chtěly sebrat body,je to stndartní postup?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ano, protoze svetla pro denni sviceni nejsou urcena do noci ani na pouziti za jinak snizene viditelnosti, navic – podle zapojeni – pri zapnutych svetlech pro denni sviceni nemusi svitit zadni obrysova svetla, coz je v noci taky trochu problem

Další odpovědi
mosoj

No na pochvalu to nebylo, to musíte uznat.

cukrar

co byste chtěl jiného?
jen 400Kč, to je za hubičku. Co Vám napsali za přestupek na bloček?

Tom20

Je to standartní postup fízlokracie…-))

baghira

Ano, pokuta za přestupek je kupodivu standardní postup.