Pokuta u DP Praha, jak to s ní vlastně je???

Ahoj! Chytili mě v noční tramvaji, jel jsel na černo, zítra to jdu zaplatit. Jde mi o to, že na tom fialovém formuláři, který dostanete na míste se píše, že přirážka je 800,-Kč + jízdné. V tarifu PID se píše jen 800,-Kč. Tak jak to tedy je??? A kolik je případně to jízdné, 24,-Kč, 32,-Kč nebo jak??? Díky..

Odpovědi:

Bronzový

Nic jim neplať, jsou to nenažranci. + 32,-

Stříbrný

Přirážka je 800 Kč a k tomu je samozřejmě nutné zaplatit i tu chybějící jízdenku (32) ...

Bronzový

Jak píše Ptáč...nic jim neplať, vždyť je to jen pohledávka od obrovské instituce co určitě nepoužije soudy k vymáhání práva a vůbec neprodává pohledávky zahraničním firmám.

Bronzový

Já osobně jezdím na černo už asi 4 roky i když mě chytnou, tak mě zas nechají jít bez pokuty. :-P

Diskuze k otázce

L_85

...si piš, že bych jim nejradši nic nedal, ale můžu si za to sám! :-P Byl jsem tak "pod vobraz", že mě probudili v 59ce někdy ve dvě ráno a v úplně jiný části Prahy, než kam jsem chtěl jet a samozřejmě bez jízdenky, což je u mě nemyslitelný, ale tak stalo se, démon alkohol udělal po hokeji se Slovenskem svoje! :-D Díky za radu, sice nechápu, proč je to rovnou 32,-Kč a ne jen 24,-Kč, ale tak všichni víme, že jsou to zloději, holt co naděláme...

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.