Zlatý

"Pokušitelky" ... máte s nimi zkušenost? Odolali jste?

Už jsem tu o té pokušitelce jednou psal, tentokrát to s ní byl tvrdší oříšek...
"Je tu dost místa pro dva," řekla, lehajíc si na postel. Každej chlap (a možná nejen chlap) by to bral jako jasnou výzvu k činu, jenže jelikož ji znám jak svý boty, držel jsem se, seč to šlo. Nakonec se ukázalo, že jsem měl pravdu já - chtěla se jen mazlit. Důkazem budiž to, že když jsem "omylem" :{)> zabloudil do zakázané zóny, byla mi dána ruka zpět. K ničemu víc nedošlo a přesto to byla krásná noc. Sexuální maniaci nepochopí...
Vydržel jsem ono mazlení věčnost, přesně nevím jakou - dvě hodiny? "Jsem hrozná pokušitelka..." přiznala se už dříve. "
"To teda seš," potvrdil jsem tehdy upřímně. Již když jsem psal první podobnou zkušenost, říkali jste, že jsem u ní stoupl v ceně. Tentokrát jsem musel tudíž stoupnout ještě víc. Co myslíte?
Máte podobnou zkušenost s "pokušitelkami"? Jak jste obstáli?
Jste samy pokušitelkami? Pokud ano, co tím sledujete - zkoušku nervů, spolehlivosti... či ještě něco jiného?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Zajímavá otázka. Myslím že taková zkušenost vyplývá ze vzájemné neznalosti. Ona zneužívá tvého gentlemanství, což se jí zjevně líbí víc než sex. Ty zas neodhadneš kdy na ní neomaleně skočit, což by se jí asi také líbilo. Každopádně to nebude dobrý vztah a hádala bych ani dobrý sex. Vezmi ji na nějakou šíleně únavnou procházku, dojde jí dech a pak budeš víc ty ten aktivní prvek (nikoliv závislý na tom co vymyslí ona) a můžeš se rozhodnout zda tě baví s ní trávit čas a jak.
Doplňuji:
Musím doplnit, že se slečna vzdává zodpovědnosti a na to bych si dala velký pozor. Vztah kdy máme sice dítě ale může za to muž a tak musí platit a starat se a žena se staví k věci jako politikové co říkají že je voliči zvolili...potěš pán Bůh :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Podobné pokušitelky jsou nejspíš nefér holky zaměřené na sebe. Je to test. Akorát asi není jasno, jaká je správná odpověď. Asi dát na prdel a vyhodit za dveře. Nebo dva týdny recitovat básně a skládat poklony. Každopádně bych šla jinam...No a někam, kde jsou zážitky a normální holky... Do přírody, turistika, Zoo, disco, kino...scrable jsou úžasné, ale nesmí Tě pohltit. Najdi čas pro život, scrable neutečou a vždy znovu se radost ze hry vrátí. A mistrovství taky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.