zjentek

Pokud strčím hlavu do pekáče a vy mně ji polejete kolou (coke), vylezou paraziti jako červi a tak různě a podobně?

Už je to pár let kdy byla tahle informace byla aktuální ale z vepřovýho prej lezou!

(Elkone, krokodýla zatím ne, ale potkany s modrejma majáčkama a houkačkami jako sanitka už ano. Děkuju.)

Nejlepší odpověď
Themeansar

Běž se podívat do krematoria

Další odpovědi
elkon

Ty musíš tedy být „prohulenej“. Krokodýla v kuchyni jsi ještě nepotkal?

cappuccino

To asi ne, ale uvolni se ti zarezle zavity:) :)

zjentek

Elkone a když se řeší vážná témata tak ty běž raději na Zpovědnici ano?

zjentek

Cappuccko, no dovol? Mé závity jsou vždy čerstvě promazané! (; (;