zjentek

Pokud si přivoláte taxi, derete se automaticky k řidiči, na přední sedadlo?

Nejlepší odpověď
Dochy

Zeptám se… Jeho auto, jeho hrad
Popravdě pokud cestuju sám, a na delší kus, připadá mi to většinou přirozenější. Pokud jsme 2, tak vzadu. Ale na druhou stranu… Zas tak často těchto služeb nevyužívám 😉

Další odpovědi
aliendrone

Pokud je to známý (ty objednávám přednostně), tak ano. Jinak lezu dozadu za sedadlo smrti nejraději. Praktické důvody. 🙂

elkon

Nepoužívám taxi. Jezdím svým autem, baví mě to a je to levnější.

da ny

Většinou ano.
Tašky „fláknu“, po domluvě na zadní sedadlo
a usednu, vedle řidiče/čky.
Taxi používám výjimečně, jen v případě nouze, tedy obtěžkaná taškami,
které bych MHD sama neunesla a v časové tísni.
Jinak jdu pěškobusem, nebo busem (MHD).

carlos111111

Příspěvek smazán administrátorem.