Fdasby

Pokuď si objednám zbožim přes internet na dobírku ale rozmyslel jsem si to co dál ?

Pokuď už mám zboží objednané a je na cestě da se zrušit objednávka ? Pokuď si zboží na poště nevyzvednu co se stane dál ? Děkuju za jakékoliv info . Zboží jsem si objednal ze slovenska

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřevzít si dobírku.

Další odpovědi
anonym

Co nejdříve informuj onen e-shop – aby, pokud možno, odeslání ještě ´stopli´ (a připoj vysvětlení, omluvu…), obchodník po tobě,případně, může chtít zaplatit zbytečně vynaložené poštovné.
Pak – prostě zásilku nepřebereš a ona se vrátí odesilateli.
A dál? – záleží, nakolik obchodníka ´dožereš´ – možná si tě dá ne ´černou listinu´ a příště ti zboží prodá jen při platbě předem. A možná se nic nezmění – to právě záleží na té domluvě.

www

Podívej se na internetové stránky dodavate zboží, jsou tam pravidla pro internetový obchod.
U nás můžeš vrátit bez udání důvodů do 14ti dnů. Pokud to oni nemají (neznám), doporučuji zboží převzít, protože tvoje adresa jistě byla prodejcem ověřována (sms ap.) a hrozil by zcela logicky zbytečný problém mezi tebou a prodejcem.
Názor