Avatar uživatele
Kazatel

Pokud se EU se společností Meta nedohodne, jak bude konkrétně evropským uživatelům omezeno užívat služby Facebooku?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, aliendrone před 828 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Že by si Mark podřízl zlatou husu? Těžko.
Otázkou je, komu by FB a IG chyběl. Mně IG určitě ne, u FB by mi vadilo, že bych ztratila kontakty, musela bych si sehnat telefonní čísla. Ale určitě by přišli s nějakou alternativou, toho bych se nebála. Ale jaký fajn čas před Facebookem to byl, co? Žádný voloviny a lidi dělali užitečné věci, vzdělávali se..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Viktorie II.

K tomu nikdy nedojde, aby se omezoval FB v EU. Cukrový hrad zkoušel v Austrálii zablokovat sdílení a prohlížení zpravodajského obsahu, a neuspěl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Hmm, otázka je ZAJÍMAVÁ. Opatření která zavedla EU byla (odmyslíme lživé a bezcenné kecy o svobodě blablabla) ryze ochranářská ve prospěch Google a FB (v neprospěch Číny), markantnějšií příklad v posledních letech těžko hledat.

Nyní, když se stává FB obětí TĚCH SAMÝCH restrikcí, zavedených právě kvůli možnosti dohonit jejich technologické zaostávání začíná pištět? A když STEJNĚ tak v minulosti ze STEJNÝCH důvodů pištěly rejže (nejen u toho, ale třeba i u 5G a dalších případů), bylo všechno OK, pohodička. Šlo přeci o naši „bezpečnost“. Taxem zvědaff, jak to dopadne. Můj tip – vlk se nažere a koza zůstane celá. :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CJ7

Z technologického hlediska je FB na jednom z prvních míst, dokáže poskytnout bezesporu kvalitní servis. Škoda že toho lidstvo nevyužije…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paolaescobar

Myslím, že EU je co se týče virtuálního světa pro Facebook nesrovnatelnou konkurencí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Nijak, Meta by přicházela o zdroj příjmů. Kdo si uřeže větev pod sebou samým?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Buh: Evropská unie to přece dělá svou hloupou zelenou politikou denně. Morální nadřazenost, a nikdo její příklad nenásleduje. 🙂 Myslím že se zbytek světa musí za břicho popadat smíchy, jak je EU blbá a jak jde ke dnu.

Nový příspěvek