Kazatel

Pokud se EU se společností Meta nedohodne, jak bude konkrétně evropským uživatelům omezeno užívat služby Facebooku?

Nejlepší odpověď
Malvína

Že by si Mark podřízl zlatou husu? Těžko.
Otázkou je, komu by FB a IG chyběl. Mně IG určitě ne, u FB by mi vadilo, že bych ztratila kontakty, musela bych si sehnat telefonní čísla. Ale určitě by přišli s nějakou alternativou, toho bych se nebála. Ale jaký fajn čas před Facebookem to byl, co? Žádný voloviny a lidi dělali užitečné věci, vzdělávali se..

Další odpovědi
Viktorie II.

K tomu nikdy nedojde, aby se omezoval FB v EU. Cukrový hrad zkoušel v Austrálii zablokovat sdílení a prohlížení zpravodajského obsahu, a neuspěl.

aliendrone

Hmm, otázka je ZAJÍMAVÁ. Opatření která zavedla EU byla (odmyslíme lživé a bezcenné kecy o svobodě blablabla) ryze ochranářská ve prospěch Google a FB (v neprospěch Číny), markantnějšií příklad v posledních letech těžko hledat.

Nyní, když se stává FB obětí TĚCH SAMÝCH restrikcí, zavedených právě kvůli možnosti dohonit jejich technologické zaostávání začíná pištět? A když STEJNĚ tak v minulosti ze STEJNÝCH důvodů pištěly rejže (nejen u toho, ale třeba i u 5G a dalších případů), bylo všechno OK, pohodička. Šlo přeci o naši „bezpečnost“. Taxem zvědaff, jak to dopadne. Můj tip – vlk se nažere a koza zůstane celá. :D :D :D

CJ7

Z technologického hlediska je FB na jednom z prvních míst, dokáže poskytnout bezesporu kvalitní servis. Škoda že toho lidstvo nevyužije…

paolaescobar

Myslím, že EU je co se týče virtuálního světa pro Facebook nesrovnatelnou konkurencí.

_Bůh_

Nijak, Meta by přicházela o zdroj příjmů. Kdo si uřeže větev pod sebou samým?

Ametyst

Buh: Evropská unie to přece dělá svou hloupou zelenou politikou denně. Morální nadřazenost, a nikdo její příklad nenásleduje. 🙂 Myslím že se zbytek světa musí za břicho popadat smíchy, jak je EU blbá a jak jde ke dnu.