Avatar uživatele
Savier

Pokud přijdu o varlata, zjemní se mi hlas a přestanou mi růst vousy?

Mám strach.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 12 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nestraš, vše dobře dopadne.👍

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Ale oni Ti ty „trubky a kule“ opraví, prosímtě! 🙄

Jinak – kdyby:

  • ne, alespoň ne nijak výrazně – máš po pubertě,
  • ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud byste přišel o varlata, hladina testosteronu v těle by se výrazně snížila. Testosteron je rezponsible za sekundární pohlavní znaky, včetně hlubokého hlasu a růstu vousů. Změna hlasu v dospělosti by s velkou pravděpodobností nebyla tak znatelná, ale růst vousů by mohl zpomalit nebo zcela zastavit.

Je důležité mít na paměti, že každý organismus je jedinečný a reaguje jinak, takže výsledky se mohou lišit. Pokud máte obavy týkající se vašeho zdraví, je nejlepší konzultovat je s lékařem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Savier: A ještě mám jedno kulní řešení – kdyby bylo nejhůř: kulní transplantace.

Věc se má takto: jyřýk🤪 zas dneska psal, že by nejraději neměl žádný vousy, no prostě když chce být babou, koule mu chybět nebudou. To je jednoduché: bys pozval jyřýka🤪 na kakaový nápoj do „vhodný“ hospody, tam bys mu dal do kakaovýho nápoje hypnotika, pak bys dovezl jyřýka🤪 za podplaceným veterinářem, ten by ho vykastroval, kule by Ti dal do ešusu, Ty bys s tím ešusem dojel do nemocnice, a tam by Ti je vyměnili. 😎

Všecko by bylo v naprosté harmonii: jyřýkovi🤪 by nechyběly a Ty bys měl. 🤷‍♀️😜😂😂😂

Avatar uživatele
Savier

🤣🤣 Díky! Asi se s ním spojím! Tohle by bylo super řešení. Akorát by to znamenalo, že kdybych zplodil dítě, bylo by vlastně jeho? 🫢😮

Avatar uživatele
Filip84

Savier: No, pane … 😧😈 Ale, v tomto případě, už by to bylo jedno, protože by nebyly žádný jyřýk🤪, ale jyřyna🤪. 🤷‍♀️😅

To máš stejně jedno: u jyřýka🤪, s ohledem na jeho všecky diagnosy, nepřipadá tak náročná operace, jako je transice (operace k změně pohlaví), v úvahu. To je jenom hodně černej vtip. 😅

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví