ReHu

Pokud pijete tonic, tak raději River nebo Kinley?

Doplňuji:
Jasně, že s ginem. A nejraději s Bombay Sapphire 🙂. Ale chtěla jsem vědět, jestli cítíte rozdíl.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Renčo je mi to fuk jestli takovej nebo makovej. Tonic pokud si dám, tak jen proto, že je hořkej a zažene žízeň líp než sladká limča.
Takže neřeším jestli je to ten či onen.

Další odpovědi
anonym

Pijával jsem Chito, které nemělo, na svoji dobu, chybu! Za 90 haléřů/0,33 L

VeRe1983

Schweppes
Doplňuji:
A Ferneta k tomu :).

RyuzakiKate

Jedině s ginem ;)

mosoj

Prazdroj 12º. Dle urologů nejlepší iontový nápoj.

dědapetr

V podstatě je to jedno,ale když vybrat tak River a to s fernetem-(bavoràk).

Lamalam

Tonik pouze ve směsi s Becherovkou, takže je mi to jedno.