Zlatý

Pokud má člověk "náladu pod psa",může mít pes "náladu pod člověka" ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pes nemá naštěstí nálady jako páníček )) Vždy tě rád přivítá a podobnou otázku ani nezná a neřeší, je to jen naše lidská, psovi omylem přisuzovaná schopnost.. si teda myslím já - nejsem pes ))

Další odpovědi:

Zlatý

To by mě taky zajímalo,ale stačí se ho zeptat!!!Až se můj pes vzbudí,tak to proberem!

Zlatý

Lidi přestaňte blbnout, i když to tak někdy nevypadá, snad je pořád ještě rozdíl mezi psem a člověkem. Nebo se někteří cítíte být s nimi rovni?? Podle mne je pes zvíře, které rozhodně nepatří do bytu, má žít na dvoře a člověku sloužit.

Zlatý

Hm to by mě taky zajímalo, ale pejsové to asi neřeknou.

Bronzový

Rozhodně... Mám už hluchého pejska, fenku, a díky tomu je na ní vše vidět víc. Někdy je na ní opravdu vidět splín, stačí přijít a pořádně jí pohladit, obejmout a dát jí nějakou dobrůtku... Pak už zase vrtí ocáskem.. Nebo už od štěněte je taková, že když jedeme pryč, na nákup, do školy - práce, po dobu, kdy nikdo není doma, tak nepije... A hned jak přijdeme, vítá nás, kvílí (jak už se neslyší) jako šílená a pak se utíká hnedka napít..
Btw.. stalo se vám někdy, že jste přistihli svého psa, jak se dívá na TV? Mě několikrát.. opravdu do toho byla zakoukaná a když jsem jí pořad vypnula, koukla na mě pohledem - Helé, co se to děje? :)))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.