dust8

Pokud jste někdy měli nějaké potíže, či následné problémy u daňového přiznání, tak jaké?

Odpovědi
Pepa25

Kdysi dávno, když jsem jel ještě papírové formuláře, jsem se přepočítal a co čert nechtěl, bylo to v neprospěch eráru (v jednoduchém součtu darů, které daň snižují, jsem součet omylem zvýšil o tisícovku). Probíhalo to tak, že mi paní z FÚ zavolala, vysvětlila problém a řekla, že mám přijít. Na místě u ní v kanceláři jsem přiznání opravil, ona byla ráda, že mě nemusela vyzývat, já byl rád, že se to vyřešilo rychle, na pokladně jsem doplatil těch pár korun na dani a všichni byli spokojeni. Paní na finančáku jsou v podstatě milé a hodné bytosti 😉

Dochy

Kdysi dávno chtěli doložit ještě smlouvu na základě které jsem měl nějaké odečty. Vše v pohodě, paní zavolala a požádala mně o zaslání.