silesnet

Pokud jsem zdravý, 4× do týdne cvičící člověk, co je pro mě přijatelnější? Chipsy, nebo čokoláda?

Nejlepší odpověď
quentos

Jistěže čokoláda. Kvalitní čokoláda je zdravá, zatímco chipsy nikoliv.

Další odpovědi
marci1

Čokoláda s vyšším obsahem kakaa: 70–90%, chipsy neee. 🙂

da ny

Ano, kvalitní hořká čokoláda je fajn.
Chipsy, to je sůl, chemie připravená na nezdravých tucích (zajišťujících dlouhou dobu trvanlivosti), jako je slunečnicový olej, palmový olej/tuk nebo kokosový olej :(