Lgee

Pokud by nějaký šílenec vykoupil jeden druh zboží, co by se dělo?

Objednávalo by se zboží více, nebo by ho prostě nešlo sehnat?

Nejlepší odpověď
Drap

Obě varianty by mohly nastat. Jinak by se nestalo vůbec nic a většina lid by si toho ani nevšimla

Další odpovědi
paul1

Už velmi dávno, na dovolené, jsme stanovali u vodní nádrže Ružiná u Lučence. Ráno jsme šli na nákup do potravin v Divíně (údajně ho založili Husité). Starší paní neměla vajíčka, říkala, že před chvílí prodala všechny jedné paní, co chystá svatbu, ale že nám za chvíli nějaké sežene. Nechala nás v obchodě samých, pokladna otevřená, nevěděli jsme v první chvíli co dělat. Jiné potraviny ve vsi nebyly, tak jsme čekali. Paní se vrátila asi za 20 minut i s vejci, vykoupila je od vesničanů. To byla paní ještě se starou školou, náš zákazník, náš pán. I když okolo zuřil socialismus s nevrlými prodavačkami a heslem nemáme, na ní se to neprojevilo.

Kelt

Můžeš možná vykoupit něco v jednom obchodě, co ti dovolí množství peněz.ale když tam máš 10 jiných obchodů, tak je to nereálné – pokud nemáš Kouzelný měšec, který je bezedný a dává ti peníze.

Lgee

Kelt – neříkám já , ale někdo kdo na to má, nebylo by to zas tak drahé par stovek tisíc.