Adamos00

Pokud by na měsíc zmizeli všichni lidé na světě a vy jediní byste tu zůstali, co byste udělali?

Nejlepší odpověď
dubraro

Kromě starostí o obživu bych pátral, jestli přece jenom nezůstal někdo další.

Další odpovědi
Drap

Pokračoval bych ve své práci. Mám práce na dlouhou dobu dopředu.

Kepler

Hned bych sehnal dost benzínu, skočil do prvního lepšího auta a udělal bych si zadara luxusní dovolenou v Alpách a pak u moře.

anonym

vyndal bych ho a nemusel bych přitom koukat, jestli mě někdo nevidí

zvědavec_13

Chvíli bych si užíval (bylo by několik možností, co dělat – a zadarmo), ale potom bych stejně hledal cestu, jak se dostat za ostatními.

arachis

Pokud bych nevěděla, že se za měsíc vrátí, tak bych nějaký čas hledala další. Pokud bych to věděla, tak úplně stejně jako Kepler. Dojela někam k moři, pokud by to bylo v létě a pak bych spala a spala. V zimě bych ani nikam nejela, jen spala a koukala na všechny filmy, které jsem nestihla…

mosoj

Šel bych se oběsit, je to lepší než se zbláznit.

tobby

Záleželo by na tom, jestli bych věděl, že se za měsíc vrátí. Kdyby ano, tak bych si to užíval.

anonym

Dopravil bych se k moři a tam vegetoval a využíval místní možnosti a pak měnil místa různě po světě. Podíval bych se na ty místa kam bych se normálně nedostal, ale snažil bych se dbát na bezpečnost a neriskovat. Časem až by se mi stýskalo po lidcech, tak bych hledal NASA a tam nějaké spojení s vesmírem. Třeba by šlo, alespoň pokecat a dozvědět se jak se tam mají skvěle. :)

anonym

Co bych udělal? Vyhodil bych maso naložené k uzení, které si objednal zákazník! To by mě ale tuze nasr@lo!

Nuk nuk

Co bych dělala nevím, ale vzhledem k tomu, že existje pár lidí, které mám opravdu ráda, nejsem si jistá, že bych si to skutečně užívala.

lada1112

Snažila bych se dostat do lékárny k lékům, ještě nějakou zbraň by to chtělo a snažila bych se dojet do země kde je stále teplo a dostatek ovoce, zvěře po celý rok a kde by byla funkční studna s pitnou vodou. Zbraň by byla moc důležitá, raději bych se ze zoufalství zastřelila.

zjentek

Začal bych tvořit něco smysluplného, prostoru by k tomu bylo konečně dost!

Malina55

Nejprve bych si užívala ale pak by mě samota pomalu doháněla k šílenství.

kacka2003

Kdybych věděla, že zmizeli na měsíc a nefungovaly by kamery, tak bych si nejdříve zašla do nějakého skladu knížek, kde bych vzala od každé jednu. Pak bych zašla do nějakého obchodu pro dobré jídlo. Poté bych objevila nějaký luxusní dům s bazénem a začala bych číst.

ARIA

Za pár dní by nešel proud,netekla voda a podobně,protože by neměl kdo obsluhovat zařízení k výrobě. Asi bych se ten měsíc nějak zabavila,abych to přečkala…

lovelymiss

Hej, tj úpně skvělá otázka 🙂

zjentek

Boreczech, a nač bys ho vyndaval? Mohl by ses bez výčitek i poch*at, za prvním rohem by ses převlík do čistýho.